Центр юридичної допомоги "Захист" у 2011-му році був заснований адвокатами Національної асоціації адвокатів України Зачепіло Олександром Вікторовичем та Єлісєєвим Дмитром Олексійовичем. На сьогоднішній день компанія налічує велику кількість працівників, декілька філій по всій Україні та на ринку надання юридичної допомоги займає домінуюче положення. Головний офіс компанії розміщений у центральній частині міста Одеса.

Чому саме в Одесі - оскільки саме це місто є колискою сучасної юриспруденції, що дає величезний потенціал для саморозвитку та здобуття професійних звитяг. Саме цей єдиний фактор обумовив початок розвитку Центру юридичної допомоги "Захист" у Південній Пальмірі, адже ми працюємо з людьми, для людей та заради людей.

Будемо знайомі:
Адвокат Національної асоціації адвокатів України та співзасновник Центру юридичної допомоги "Захист" Зачепіло Олександр Вікторович.

Народився у родині фермерів у селищі міського типу Станічно-Луганське, що на Луганщині.
Олександр Вікторович здобув вищу юридичну освіту та є магістром права за спеціальністю правознавство.
Після закінчення університету обіймав посаду оперуповноваженого відділу карного розшуку по боротьбі з груповою та організованою злочинністю, де був удостоєний почесної державної нагороди "За доблесть і відвагу" 2-го ступеня.
У грудні 2011 року розатестувався з МВС і  відкрив приватну юридичну практику, ставши співзасновником адвокатської компанії Центру юридичної допомоги "Захист".
У лютому 2014 року Зачепіло Олександр Вікторович отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
Адвокат Національної асоціації адвокатів України та співзасновник Центру юридичної допомоги "Захист" Єлісєєв Дмитро Олексійович

Отримав вищу юридичну освіту.
Має великий досвід роботи у правоохоронних органах України, неодноразово був  удостоєний 
державними нагородами різного ступеню.
Після  чого за вислугою років пішов у відставку та з метою реалізації великого досвіду роботи та багажу практичних  знань у сфері юриспруденції  відкрив приватну юридичну практику, ставши співзасновником адвокатської компанії Центру юридичної допомоги "Захист".
У вересні 2013 року Єлісєєв Дмитро Олексійович отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
На теперішній час Дмитро Олексійович успішно реалізувався як професійний адвокат у галузях кримінального, адміністративного, цивільного та господарського права.