Клубна карта АО "Захист" для моряків

Інформація лише для моряків!

Коротко про нашу компанію:
 
Адвокатське об’єднання «Захист» є найбільшою юридичною компанією в Україні. Наші офіси відкриті у 18-ти регіонах країни.
У нас працюють найкращі спеціалісти в області права, логістики, зайнятості та фінансові експерти.

Наша компанія спеціалізується на юридичному обслуговувані фізичних осіб за окремими напрямками.
При укладанні договору з нами, Ви отримуєте Клубну карту, яка надає право користуватися послугами, передбаченими відповідним пакетом.
Що ми пропонуємо?
 
Для цивільних та військових моряків, нами були розроблені спеціальні пакети послуг, найбільш актуальні для людей вказаної професії.
Нижче наведена таблиця послуг, з інформацією про те, чи передбачена відповідна послуга тим чи іншим пакетом.

Якщо Ви ретельно перегляните цю таблицю, то переконаєтесь, що зазначений перелік дійсно створений під потреби саме моряків. Ми уважно аналізували потреби даної категорії осіб шляхом спілкування з десятками практикуючих моряків з метою бути максимально корисними своєму Клієнту.
Більш того, ми і надалі проводимо спеціальні опитування задля розширення та покращення якості послуг.

Клубна карта Адвокатського об’єднання «Захист» для моряків передбачає 4 пакети послуг:
  1. Пакет «Безкоштовний»;
  2. Пакет «Стандарт»;
  3. Пакет «Преміум»;
  4. Пакет «VIP».
За виключенням послуг, передбачених Пакетом «Безкоштовний», оплата за користування послугами на місяць тим менша, чим більший термін договору.
Наприклад, якщо користування Пакетом «Стандарт» на місяць обійдеться Вам 500 гривень, то при укладанні договору на 1 рік, користування зазначеним пакетом буде коштувати вже 400 гривень на місяць, а на 3 роки всього лише 300 гривень на місяць.

Основні переваги співпраці з нами:
  • За Вашої відсутністі в межах країни, усі юридичні та організаційні питання буде вирішувати Ваш особистий юрист;
  • Ми щоденно будемо моніторити усі доступні реєстри (судів, поліції, виконавчої служби, та інші), задля Вашої юридичної безпеки, та не допустимо, щоб відносно Вас була накладена заборона виїзду за межі країни;
  • Наші юристи вирішать усі негаразди, пов’язані з Вашою роботою шляхом представлення Ваших інтересів перед крюінговою компанією чи безпосередньо роботодавцем;
  • Ви можете більше не турбуватися за свої накопичення, нерухомість чи бізнес. Наші фінансові експерти та юристи з величезним досвідом зроблять усе можливе, щоб Ваші статки були збережені та примножені;
  • Ви завжди знатимете, що Вам є до кого звернутися з будь якою проблемою. І навіть, якщо це не передбачено пакетом послуг, ми все одно зробимо все від нас залежне, щоб допомогти та захистити Ваші інтереси.


Для запису на безкоштовну консультацію Ви можете звернутися до нас за телефоном гарячої лінії:
0800-40-33-03
Усі дзвінки по Україні з мобільних або стаціонарних телефонів є безкоштовні

Звертайтеся до нас!
Будемо раді співпрацювати з Вами!