Новини


Поповнюємо скарбничку виграними справами!

опубліковано 17 січ. 2020 р., 03:15 Екатерина

Фабула справа:

Клієнт звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом про визнання протиправною відмови та зобов`язання вчинити певні дії.

Обґрунтуванням позову позивач вказав про безпідставність неврахування пенсійним органом його стажу роботи у місцевості, яка прирівняна до Крайньої Півночі та, як наслідок, незаконність відмови в перерахунку пенсії.

Заслухавши, доводи нашої сторони та доводи відповідача, суд виніс рішення:

 1. Адміністративний позов Клієнта до Головного Управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання протиправною відмови та зобов`язання вчинити певні дії, а саме задовольнити позовні вимоги.
 2. Скасувати рішення Головного Управління Пенсійного фонду України в Харківській області № 72 від 17.09.2019 року, яке винесено відносно Клієнта.
 3. Зобов`язати Головне Управління Пенсійного фонду України в Харківській області зарахувати Клієнту до пільгового обчислення стажу за період роботи з  21.01.1987 р. по 01.02.1995 р.
 4. Зобов`язати Головне Управління Пенсійного фонду України в Харківській області здійснити Клієнту з 01.06.2019 року перерахунок та виплату пенсії за віком з урахуванням пільгового обчислення стажу роботи за період з  з  21.01.1987 р. по 01.02.1995 р.
 5. Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань  Головного Управління Пенсійного фонду України в Харківській області  на користь Клієнта судові витрати.
Отже, своїми знаннями та професійними навиками, ми змогли домогтися позитивного результату і досягнути задоволення позовних вимог.

Ознайомитись більш детально із ходом справи можливо, перейшовши за посиланнями:
_____________________________________________________________________________________
Що неможливо виходячи з міркувань права, те обов'язково має бути зроблено з міркувань розуму.
© Вільгельм Швебель

«Чем больше трудностей в борьбе, тем и победа будет краше»

опубліковано 10 січ. 2020 р., 00:26 Екатерина   [ оновлено 10 січ. 2020 р., 00:44 ]

Фабула справи:

У серпні 2014 року Публічне Акціонерне Товариство Комерційний банк «Приватбанк» звернулося з позовом до Клієнта про стягнення заборгованості.

Заочним рішенням Арцизького районного суду Одеської області від 20 січня 2015 року позовна заява банку задоволена.

Пізніше Клієнт звернувся до суду із апеляційною скаргою. В апеляційній скарзі Клієнт, посилаючись на порушення норм процесуального права та неправильне застосування норм матеріального права, просить скасувати рішення Арцизького районного суду Одеської області від 20 січня 2015 року, відмовити у задоволені позову банку.

Задовольняючи позов банку, суд першої інстанції не врахував, що в матеріалах справи відсутні докази вчинення між сторонами правочину та домовленості щодо встановлення відповідачу кредитного ліміту в розмірі 15 000 грн. на платіжну картку, про розмір сплати процентів в розмірі 30 % на рік на суму залишку заборгованості за кредитом, про строки та умови його погашення.

Колегія суддів прийшла до висновку, що вимоги банку про стягнення заборгованості за кредитним договором від 19 липня 2013 року є необґрунтованими, тому у їх задоволенні слід відмовити, а апеляційну скаргу Клієнта задовольнити.

Заочне рішення Арцизького районного суду Одеської області від 20 січня 2015 року скасувати.

У задоволенні позову Публічного Акціонерного Товариства Комерційний банк «Приватбанк» до Клієнта про стягнення заборгованості відмовити.

Ця справа являється ще одним доказом того, що співпрацюючи із грамотними та професійними адвокатами, можна досягнути позитивних результатів.

Ознайомитись більш детально із матеріалами справи можливо, перейшовши за посиланнями:
_________________________________________________________________________________

Лучший адвокат - только РЕЗУЛЬТАТ!

© Голова Адвокатського об'єднання "Захист" Зачепіло О. В.

З Днем Народження!

опубліковано 9 січ. 2020 р., 02:58 Екатерина   [ оновлено 9 січ. 2020 р., 02:59 ]З Днем Народження вітаємо чудового працівника Адвокатського об'єднання "Захист" Наталію Юріївну! Нехай в житті все складається відмінно і чудово, а в роботі - вдало та успішно. Бажаємо у всьому мати свою вигоду і завжди знаходити своє щастя. Ентузіазму, любові та відданості своїй справі, а ще успіхів в особистому та професійному плані! Натхненого натхнення!


З Різдвом Христовим!

опубліковано 9 січ. 2020 р., 02:52 Екатерина   [ оновлено 9 січ. 2020 р., 02:53 ]


Хай Різдво з тим завітає, 
Чого серце забажає.
Хай несе у кожну хату
Щастя, радості багато,
Хай смачна кутя Вам вдасться,
Хай в сім'ї панує щастя.
Щоб весела коляда 
В хату радість принесла.
Христос рождається!


З повагою,
Адвокатське об'єднання "Захист".


З Днем Народження!

опубліковано 9 січ. 2020 р., 02:37 Екатерина   [ оновлено 9 січ. 2020 р., 02:42 ]
Від щирого серця вітаємо начальника відділу по кредитним правовідносинам Адвокатського об'єднання "Захист" Зоряну Ярославівну з Днем Народження! Бажаємо Вам успіху в нашій нелегкій праці. Нехай кожен Ваш день наповниться радістю, бажання виконуються, а робота приносить лише задоволення! Нехай кар'єра рухається вгору. Стабільності, щастя і радості.

«Единственный способ делать великие дела — любить то, что вы делаете»

опубліковано 2 січ. 2020 р., 23:54 Екатерина   [ оновлено 2 січ. 2020 р., 23:55 ]

Фабула справи: 

1 березня 2017 року Клієнт звернувся до суду з позовом та просив стягнути з відповідача матеріальну шкоду у розмірі 60049,39 грн. та оплату за виконання експертизи у розмірі 1350 грн.

Свої позовні вимоги позивач обґрунтовував тим, що 07.12.2016 року відбулася дорожньо-транспортна пригода. Причиною вищезазначеної ДТП є порушення з боку відповідача вимог дорожнього знаку 5.16 Правил дорожнього руху.

Рішенням Київського районного суду м. Одеси від 11 вересня 2017 року у задоволенні позовних вимог Клієнта до відповідача, про відшкодування шкоди, завданої внаслідок ДТП, було відмовлено.

Але звернувшись до Адвокатського об'єднання "Захист", ми домоглися того, що суд постановив - апеляційну скаргу Клієнта задовольнити частково, а саме:

 • Рішення Київського районного суду м. Одеси від 11 вересня 2017 року скасувати і прийняти постанову, якою позов Клієнта до відповідача, про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, задовольнити частково.
 • Стягнути з відповідача на користь Клієнта матеріальну шкоду у розмірі 48187,25 грн. (сорок вісім тисяч сто вісімдесят сім гривень 25 копійок) та витрати за виконання експертизи у розмірі 1350 грн. (одна тисяча триста п`ятдесят гривень).
Ознайомитись більш детально із матеріалами справи можливо, перейшовши за посиланнями:
_________________________________________________________________________________

Лучший адвокат - только РЕЗУЛЬТАТ!

© Голова Адвокатського об'єднання "Захист" Зачепіло О. В.

С Новым 2020 Годом!

опубліковано 1 січ. 2020 р., 07:58 Екатерина   [ оновлено 1 січ. 2020 р., 08:15 ]


От всего Адвокатского объединения "Защита", искренне поздравляем с Новым Годом!
 

Желаем в этом году много радости и тепла. 
Пусть счастьем и добротой наполнен будет дом каждого из нас. 
Пусть жизнь заиграет яркими красками. 
Желаем Вам счастья, любви, здоровья, достатка, семейного благополучия.
Пусть сбудутся заветные желания, пусть во всех делах Вам сопутствует удача! Чтобы этот год подарил много поводов для радости и счастливых моментов. 
Пускай же этот год принесёт массу позитива и приятных событий! 
И чтобы в новом году каждый день был наполнен радостью и любовью. 

С Новым счастьем!

Блискавична перемога!

опубліковано 24 груд. 2019 р., 08:16 Екатерина   [ оновлено 1 січ. 2020 р., 08:01 ]

Фабула справи: 

В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться справа за позовом Клієнта до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, третя особа: Державна служба спеціального зв`язку та захисту інформації України, 8 територіальний вузол урядового зв`язку в якому позивач просить визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо зменшення раніше призначеної Клієнту пенсії з 90% до 70% відповідних сум грошового забезпечення, а також зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити перерахунок та виплату заборгованості Клієнту по пенсії, призначеній відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» з урахуванням основного розміру пенсії у розмірі 90 % відповідних сум грошового забезпечення та з врахуванням всіх видів надбавок, доплат та премій.

Згідно з ч.1 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

На підставі цього суд вирішив адміністративний позов Клієнта до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, третя особа: Державна служба спеціального зв`язку та захисту інформації України, 8 територіальний вузол урядового зв`язку про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити дії задовольнити частково, а саме:

 1. Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо зменшення раніше призначеної відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсії з 90% до 70% відповідних сум грошового забезпечення.
 2. Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити перерахунок та виплату заборгованості по пенсії, призначеній відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» з урахуванням основного розміру пенсії у розмірі 90 % відповідних сум грошового забезпечення.
 3. Відмовити в задоволенні вимоги про зобов`язання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити перерахунок та виплату заборгованості по пенсії з врахуванням всіх видів надбавок, доплат та премій.
 4. Стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на користь Клієнта суму судового збору за подання адміністративного позову.
Ознайомитись більш детально із матеріалами справи можливо, перейшовши за посиланнями:
_________________________________________________________________________________

Лучший адвокат - только РЕЗУЛЬТАТ!

© Голова Адвокатського об'єднання "Захист" Зачепіло О. В.

Побеждают лишь те, кто сражается!

опубліковано 20 груд. 2019 р., 02:39 Екатерина   [ оновлено 23 груд. 2019 р., 23:34 ]

Фабула справи:

До Суворовського районного суду м. Одеси надійшов позов акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк» до Клієнта про стягнення заборгованості за кредитним договором у розмірі 112013,95 грн.

Свої вимоги представник позивача обґрунтовує тим, що відповідач не виконав прийняті на себе зобов`язання по кредитному договору, внаслідок чого у нього виникла перед Банком заборгованість у розмірі зазначеному вище.

На підставі наданих сторонами доказів, Суворовський районний суд, вирішив - позов акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до Клієнта про стягнення заборгованості за кредитним договором - задовольнити частково.

Стягнути з Клієнта на користь акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» заборгованість в розмірі 67175,64 гривень.

Своїми професійними діями та доказами, ми домоглися зниження суми заборгованості вдвічі!

Ознайомитись більш детально із матеріалами справи можливо, перейшовши за посиланнями:
_________________________________________________________________________________

Лучший адвокат - только РЕЗУЛЬТАТ!

© Голова Адвокатського об'єднання "Захист" Зачепіло О. В.

З Днем адвокатури!

опубліковано 19 груд. 2019 р., 00:34 Екатерина   [ оновлено 19 груд. 2019 р., 00:36 ]

Адвокат - серйозна і кропітка робота. Це скоріше стиль життя, ніж звичайна професія. 

Тому бажаємо нашим колегам, адвокатам, непохитного духу, віртуозності мислення, добропорядності! Нехай Ваші аргументи будуть залізними, слова - щирими, наміри - добрими! Удачі, везіння, щастя! Нехай на Вашому шляху не зустрічається ніяких перешкод! 

З Днем адвоката!

1-10 of 36

Comments