Новини‎ > ‎

«Чем больше трудностей в борьбе, тем и победа будет краше»

опубліковано 10 січ. 2020 р., 00:26 Екатерина   [ оновлено 10 січ. 2020 р., 00:44 ]
Фабула справи:

У серпні 2014 року Публічне Акціонерне Товариство Комерційний банк «Приватбанк» звернулося з позовом до Клієнта про стягнення заборгованості.

Заочним рішенням Арцизького районного суду Одеської області від 20 січня 2015 року позовна заява банку задоволена.

Пізніше Клієнт звернувся до суду із апеляційною скаргою. В апеляційній скарзі Клієнт, посилаючись на порушення норм процесуального права та неправильне застосування норм матеріального права, просить скасувати рішення Арцизького районного суду Одеської області від 20 січня 2015 року, відмовити у задоволені позову банку.

Задовольняючи позов банку, суд першої інстанції не врахував, що в матеріалах справи відсутні докази вчинення між сторонами правочину та домовленості щодо встановлення відповідачу кредитного ліміту в розмірі 15 000 грн. на платіжну картку, про розмір сплати процентів в розмірі 30 % на рік на суму залишку заборгованості за кредитом, про строки та умови його погашення.

Колегія суддів прийшла до висновку, що вимоги банку про стягнення заборгованості за кредитним договором від 19 липня 2013 року є необґрунтованими, тому у їх задоволенні слід відмовити, а апеляційну скаргу Клієнта задовольнити.

Заочне рішення Арцизького районного суду Одеської області від 20 січня 2015 року скасувати.

У задоволенні позову Публічного Акціонерного Товариства Комерційний банк «Приватбанк» до Клієнта про стягнення заборгованості відмовити.

Ця справа являється ще одним доказом того, що співпрацюючи із грамотними та професійними адвокатами, можна досягнути позитивних результатів.

Ознайомитись більш детально із матеріалами справи можливо, перейшовши за посиланнями:
_________________________________________________________________________________

Лучший адвокат - только РЕЗУЛЬТАТ!

© Голова Адвокатського об'єднання "Захист" Зачепіло О. В.

Comments