Новини‎ > ‎

Блискавична перемога!

опубліковано 24 груд. 2019 р., 08:16 Екатерина   [ оновлено 1 січ. 2020 р., 08:01 ]

Фабула справи: 

В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться справа за позовом Клієнта до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, третя особа: Державна служба спеціального зв`язку та захисту інформації України, 8 територіальний вузол урядового зв`язку в якому позивач просить визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо зменшення раніше призначеної Клієнту пенсії з 90% до 70% відповідних сум грошового забезпечення, а також зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити перерахунок та виплату заборгованості Клієнту по пенсії, призначеній відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» з урахуванням основного розміру пенсії у розмірі 90 % відповідних сум грошового забезпечення та з врахуванням всіх видів надбавок, доплат та премій.

Згідно з ч.1 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

На підставі цього суд вирішив адміністративний позов Клієнта до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, третя особа: Державна служба спеціального зв`язку та захисту інформації України, 8 територіальний вузол урядового зв`язку про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити дії задовольнити частково, а саме:

  1. Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо зменшення раніше призначеної відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсії з 90% до 70% відповідних сум грошового забезпечення.
  2. Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити перерахунок та виплату заборгованості по пенсії, призначеній відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» з урахуванням основного розміру пенсії у розмірі 90 % відповідних сум грошового забезпечення.
  3. Відмовити в задоволенні вимоги про зобов`язання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити перерахунок та виплату заборгованості по пенсії з врахуванням всіх видів надбавок, доплат та премій.
  4. Стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на користь Клієнта суму судового збору за подання адміністративного позову.
Ознайомитись більш детально із матеріалами справи можливо, перейшовши за посиланнями:
_________________________________________________________________________________

Лучший адвокат - только РЕЗУЛЬТАТ!

© Голова Адвокатського об'єднання "Захист" Зачепіло О. В.

Comments