Новини‎ > ‎

Чем больше трудностей в борьбе, тем и победа будет краше.

опубліковано 10 лют. 2020 р., 01:02 Екатерина
Фабула справи:
Ухвалою Київського райсуду м. Одеси від 21.10.2019 року відкрито загальне позовне провадження по справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до Клієнта третя особа без самостійних вимог служба у справах дітей Одеської міської ради про примусове виселення та зняття з реєстраційного обліку.

Представник ПАТ «Дельта Банк», підтримуючи позовні вимоги стверджувала, що на підставі договору купівлі-продажу прав вимоги за кредитами, укладеного 08.12.2011 року ПАТ «Укрсиббанк» і ПАТ «Дельта Банк», позивач набув статус нового кредитора за кредитним договором №11342104000, що був укладений 05.05.2008 року між ПАТ «УкрСиббанк» і Клієнтом. До ПАТ «Дельта Банк» перейшло право вимоги за кредитним договором і за договором іпотеки, укладеним між Клієнтом і ПАТ «УкрСиббанк» 05.05.2008 року у якості забезпечення виконання позичальником зобов`язань за кредитним договором.

Ми, як сторона відповідача, не визнавали позов банку і доводили, що вимоги банку не відповідають нормам цивільного, сімейного і житлового законодавства України.

Суд вислухав учасників процесу, вивчив матеріали справи і встановив наступне:

Позов Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до Клієнта, третя особа без самостійних вимог служба у справах дітей Одеської міської ради про примусове виселення та зняття з реєстраційного обліку залишити без задоволення.

Отже, в кінцевому результаті, ми домоглись позитивного результату по справі, вкотре доказуючи свій професіоналізм.

_______________________________________________________________________

Секрет успеха - згать то, что никто ещё не знает.
© Аристотель Онассис


Comments