Новини‎ > ‎

Побеждают лишь те, кто сражается.

опубліковано 2 бер. 2020 р., 04:46 Екатерина
Фабула справи:

30.05.2019р. Клієнт звернувся до суду з позовом до Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправною та скасування вимоги про сплату боргу (недоїмки) від 14.11.2018р. на суму 15819,54грн.

В обґрунтування позову зазначено, що у фізичної особи-підприємця відсутній обов`язок сплачувати єдиний соціальний внесок у мінімальному розмірі, оскільки протягом 2017-2018 років він був найманим працівником та його роботодавець сплачував за нього єдиний соціальний внесок у сумі, що не була меншою за мінімальний розмір.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 01.08.2019р. у задоволенні позову відмовлено.

Не погоджуючись з вказаним судовим рішенням ми подали апеляційну скаргу, в якій посилаємося на помилкове застосування судом при вирішенні справи вимог законодавства, внаслідок чого просимо рішення суду скасувати та прийняти нове про задоволення позовних вимог.

Заслухавши суддю-доповідача, розглянувши матеріали справи та перевіривши доводи апеляційної скарги, законність та обґрунтованість рішення суду в межах доводів та вимог апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що вона підлягає задоволенню.

Керуючись законодавством України та нашими доводами суд постановив: пеляційну скаргу Клієнта задовольнити, рішення Одеського окружного адміністративного суду від 01 серпня 2019 року скасувати та ухвалити у справі нове рішення, яким визнати протиправною та скасувати вимогу Головного управління ДФС в Одеській області про сплату ОСОБА_1 боргу (недоїмки) від 14.11.2018р. №Ф-5055-54 на суму 15819,54грн.

Завжди відстоюйте свою правову позицію, не ховайтесь головою у пісок. Борітесь і поборите! 
Ця виграна справа це ще один доказ професіоналізму працівників нашого Адвокатського об'єднання "Захист".
_______________________________________________________________________

Лучший адвокат - только РЕЗУЛЬТАТ!

© Голова Адвокатського об'єднання "Захист" Зачепіло О. В.

Comments