Новини‎ > ‎

Поповнюємо скарбничку виграними справами!

опубліковано 17 січ. 2020 р., 03:15 Екатерина
Фабула справа:

Клієнт звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом про визнання протиправною відмови та зобов`язання вчинити певні дії.

Обґрунтуванням позову позивач вказав про безпідставність неврахування пенсійним органом його стажу роботи у місцевості, яка прирівняна до Крайньої Півночі та, як наслідок, незаконність відмови в перерахунку пенсії.

Заслухавши, доводи нашої сторони та доводи відповідача, суд виніс рішення:

  1. Адміністративний позов Клієнта до Головного Управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання протиправною відмови та зобов`язання вчинити певні дії, а саме задовольнити позовні вимоги.
  2. Скасувати рішення Головного Управління Пенсійного фонду України в Харківській області № 72 від 17.09.2019 року, яке винесено відносно Клієнта.
  3. Зобов`язати Головне Управління Пенсійного фонду України в Харківській області зарахувати Клієнту до пільгового обчислення стажу за період роботи з  21.01.1987 р. по 01.02.1995 р.
  4. Зобов`язати Головне Управління Пенсійного фонду України в Харківській області здійснити Клієнту з 01.06.2019 року перерахунок та виплату пенсії за віком з урахуванням пільгового обчислення стажу роботи за період з  з  21.01.1987 р. по 01.02.1995 р.
  5. Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань  Головного Управління Пенсійного фонду України в Харківській області  на користь Клієнта судові витрати.
Отже, своїми знаннями та професійними навиками, ми змогли домогтися позитивного результату і досягнути задоволення позовних вимог.

Ознайомитись більш детально із ходом справи можливо, перейшовши за посиланнями:
_____________________________________________________________________________________
Що неможливо виходячи з міркувань права, те обов'язково має бути зроблено з міркувань розуму.
© Вільгельм Швебель
Comments