Вивчення документів

Вивчення документів є без перебільшення одним з найважливіших етапів консультації Клієнта. По результатам вивчення наявних у Клієнта документів, адвокат провидить консультацію, або приймає рішення про необхідність витребування додаткової інформації.
Консультувати Клієнта без повного та всебічного вивчення документів є непрофесійним підходом до справи, оскільки консультація, яка ґрунтується лише на словах та показаннях Клієнта може бути не об'єктивною, а суб'єктивною. Адвокат, при відсутності документів може проводити тільки попередню консультацію. В такому разі усі ризики по недостовірності консультації приймає на себе Клієнт.
На підставі отриманої після вивчення матеріалів справи інформації, адвокат має змогу сформувати правову позицію та обрати оптимальну стратегію ведення справи.
В деяких випадках, коли вже відкрита судова справа або йде досудовий розгляд, є необхідність ознайомлення з матеріалами справи в суді, в такому випадку між адвокатом та Клієнтом укладається договір про надання адвокатських послуг, на підставі якого адвокат може знайомитися з матеріалами справи в суді.

Вартість вивчення документів:
  1. Вивчення наявних документів (невеликого об'єму) у ході усної консультації - безкоштовно;
  2. Вивчення наявних документів (великого об'єму) у ході усної консультації - 200 грн.;
  3. Ознайомлення з матеріалами справи в правоохоронних органах - 500 грн.;
  4. Ознайомлення з матеріалами справи в суді - 500 грн. / 1 том.
За детальною інформацією звертайтеся за телефонами, зазначеними на сайті.