Статті‎ > ‎

Як захистити права пайовиків новобудови?

     
      Досить часто виникають ситуації, коли людина вкладаючи кошти в купівлю квартири в новобудові, залишається без грошей та без квартири.
      Що слід робити, щоб не потрапити до рук шахраїв???
      На сьогоднішній день існує чимало шахрайств, які пов'язані з нерухомістю. Число афер з житлом в Україні з кожним днем стає все більшим. В країні склалася ситуація, коли будь-який громадянин, який є власником нерухомості чи громадянин, який бажає придбати або продати нерухомість, може стати жертвою квартирних шахраїв. При цьому в хід ідуть як старі, перевірені схеми обману, так і нові, більш витончені, заточені під особливості теперішнього законодавства.
      Слід розглянути основні схеми афер, пов'язані з придбанням нерухомості в новобудові:
            1. Перша схема є не найгіршою серед усіх інших, проте вона на даний момент є дуже поширеною. Вона полягає у наступному: Людина купує у Забудовника квартиру площею 60 кв. м., проте, виявляється, що забудовник побудував квартиру площею 70 кв. м., і тому вимагає доплатити за різницю у площі. Звичайно, дана схема не є найгіршою, адже людина в разі доплати все ж таки отримує квартиру. Проте, Забудовник може назвати завищену ціну на ці 10 кв. м., аніж була на про початковому продажі квартири.
  1. Дана схема полягає у наступному: Людина купує право власності на квартиру у новобудові, а Забудовник побудувавши фундамент, втікає, привласнюючи собі всі кошти. У даному випадку людина залишається без грошей та без квартири.
  2. Третя схема також дуже поширена: Людина купує квартиру у новобудові. А коли будинок побудували, виявляється, що у будинку новий власник, який, звичайно, не укладав з Людиною ніяких договорів. В даній ситуації людина залишається ні з чим.
      У наші дні однією з поширених форм шахрайства є заволодіння чужою нерухомістю. Кожного, хто зібрався придбати, продати, обміняти нерухомість, підстерігає небезпека з боку аферистів, шахраїв, недобросовісних забудовників.
      Слід зазначити, що купівля квартири в новобудові є дуже ризиковою справою та не завжди можливо вберегтися від шахраїв. 
      Що ж робити, коли потрапили до рук шахраїв?
      Перш за все, потрібно звернутись до правоохоронних органів із заявою про вчинення відносно Вас кримінального правопорушення
      Слід зазначити, що у разі порушення Ваших прав та інтересів Ви маєте право звернутись до суду.
      Відповідно до ч. 1 ст. 16 Цивільного Кодексу України, кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.
      Найкращим варіантом захисту своїх прав та інтересів є звернення до досвідченого адвоката з питань нерухомості, який надасть Вам високоякісну правову допомогу у супроводі угод з нерухомістю, а також, при вирішенні спорів щодо нерухомості.
    
За більш детальною інформацією і для попереднього запису на консультацію, звертайтесь за телефоном гарячої лінії: +38(099)-435-16-94;  +38(096)-583-43-61 – юрист Центру юридичної допомоги «Захист» Бондар Надія Володимирівна. Дзвінки приймаються цілодобово, якщо оператор зайнятий, ми Вам перетелефонуєм.
     Будемо раді Вам допомогти!
Comments