Поверни гроші за навчання!


Бажаєте повернути 18% від суми оплати за навчання?

Ви маєте на це повне право і це дуже легко зробити!

Відповідно до ст. 166 Податкового кодексу України, платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.
У переліку витрат, дозволених до податкової знижки включені витрати, сплачені платником податку на користь закладів освіти.


Якщо навчання коштує 30 000 грн. на рік, Ви маєте право компенсувати 5 400 грн за рахунок держави, кожного року!

Що це означає? 

Якщо Ви сплатили за контрактне навчання, то Ви маєте право повернути 18% від суми оплати.
Можливо це не є новиною для більшості, але не кожен хто знав це, та намагався повернути частину коштів, отримав позитивний результат. Основна причина – неправильна взаємодія з податковими органами. Як люди допускають багато помилок в заповнені необхідних документів, так і самі податківці не бажають оформлювати повернення коштів.
Але будь-яке питання можна вирішити швидко та результативно, якщо за справу беруться юристи.

Адвокатське об'єднання «Захист» підготує необхідний пакет документів та забезпечить юридичний супровід на всіх етапах: від заповнення податкової декларації до остаточного - зарахування грошей на Ваш рахунок.

Наші послуги:
  • Надання повної та доступної консультації щодо повернення коштів за навчання;
  • Перевірка необхідних документів для отримання податкової знижки;
  • Заповнення податкової декларації;
  • Підготовка заяви до відповідних податкових органів на отримання коштів;
  • Формування та направлення пакету необхідних документів;
  • Взаємодія з податковими органами та представництво інтересів на всіх етапах, до повного зарахування коштів на Ваш рахунок.

Вартість наших послуг під ключ складає 1 500 грн і ми гарантовано повернемо гонорар, якщо держава не поверне Вам гроші!

Для запису на консультацію, зателефонуйте нам на безкоштовну гарячу лінію: 
0800-40-33-03.
Консультація БЕЗКОШТОВНА !

Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!