Статті‎ > ‎

Юридична перевірка квартири перед купівлею

Ринок нерухомості в Україні є,  і завжди був «ласим шматком» для аферистів.
Не поодинокі випадки, коли купляючи квартиру, людина втрачала гроші, заощадження та , як це не прикро, залишалась без даху над головою. І немає значення купуєте ви квартиру на вторинному ринку, чи у забудовника, ризики великі в обох випадках.
Щоб знизити цю статистику, кожному потрібно знати, що перед покупкою квартири ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно провести алгоритм певних дій, які убережуть вас від злісних шарлатанів та аферистів.
Документи права власності на житло, можуть бути декількох видів, в залежності від конкретної ситуації. Якщо квартира приватизована або кооперативна, то правовстановлюючими документами є свідоцтво про право власності та технічний паспорт. Якщо квартира купується у забудовника, документи для перевірки квартири перед покупкою будуть дещо інші, тому, щоб уникнути таких неприємних ситуацій, потрібно перед покупкою все ж таки проконсультуватись з досвідченими адвокатами, які будуть вашим гарантом  при покупці житла.

За більш детальною інформацією і для попереднього запису на консультацію, звертайтесь за телефоном гарячої лінії: +38(093)-35-00-647;  +38(096)-583-43-61 – юрист Центру юридичної допомоги «Захист» Мазурик Зоряна Ярославівна.
Будемо раді Вам допомогти!